Złoty zegarek na prezent dla mężczyzny

Najnowsze wiadomości branżowe

Wybór odpowiedniego prezentu z zakresu męskiej biżuterii nigdy nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać. Jeśli osobą, którą chcemy obdarować, jest mężczyzna ceniący sobie najwyższą jakość wykonania, a do tego niepretensjonalny styl, to znalezienie dla niego ciekawego zegarka, może wcale nie być takie proste.

Na co zwrócić uwagę kupując w prezencie męski zegarek?

Przyjrzyjmy się kilku najważniejszym rzeczom, które decydują o jakości zegarka, jaki chcemy podarować drugiej osobie.

1. Marka zegarka ma znaczenie

Mężczyźni pracujący na ważnych i eksponowanych stanowiskach lubią klasę, a klasa ta nie wynika z kolorowych gadżetów, które lśnią się na nadgarstku, jakby rozpaczliwie chciały zwrócić czyjąś uwagę. Wręcz przeciwnie. Wynika ona z marki i renomy firm, których produkty cenią najbardziej. W przypadku zegarków mogą to być np. złote zegarki męskie szwajcarskiej firmy Tissot. Jest to jeden z tych brandów, który w świecie perfekcji i nienachalnej elegancji rozpoznawalny jest od razu. Firma z wielopokoleniowymi tradycjami, której zegarki są gwarancją precyzji zarówno jeśli chodzi o wykonanie mechanizmu zegarka, jak i o jego wygląd. Od 166 lat produkowane niezmiennie w tym samym miejscu, wyróżniające się zegarmistrzowskim kunsztem i precyzją.
Prezent w postaci zegarka takiej firmy to klasa, o której nie trzeba dyskutować.

2. Wykonanie i materiał

Na rynku dostępnych jest wiele zegarków, które „udają” te złote, dlatego warto jest wybrać sprawdzonego sprzedawcę, który posiada w swojej ofercie tylko oryginalne wyroby. Ponadczasowe zegarki Tissot, a dokładniej część ich elementów została faktycznie wykonana z tego kruszcu, dlatego też zaliczają się do tej rodziny. Weźmy za przykład złoty zegarek męski Tissot Excellence Automatic Złoto 18k. Jego koperta w całości została zrobiona ze złota, które urzeka jakością i jest w 100% antyalergiczne. W zestawieniu z pozostałymi elementami takimi jak skóra szlachetna na pasku, czy szafirowe, nierysujące się szkło i wysoka klasa wodoszczelności, mamy pełną jakości i wykwintności całość. Podobnie inne wydanie złotego zegarka męskiego Excellence – z niecyfrowym oznaczeniem godzin i pozłacanymi wskazówkami dobrze współgrającymi z obudową (kopertą), wykonaną ze złota.

3.Miejsce zakupu i gwarancja rzetelności

Jeśli kupujemy złoty, męski zegarek, który spełnia dwa pierwsze punkty, czyli wysoką jakość wykonania, najlepsze materiały i produkcję przez uznane od lat brandy, to warto dwa razy sprawdzić miejsce, w którym go kupujemy. Tego rodzaju zegarki nie są tanie, natomiast można trafić w sieci na osoby, które próbują sprzedać coś, czego nie mają, czyli zwyczajnie chcą klientów w błąd. Szukaj autoryzowanych dystrybutorów, sprawdzonych sklepów zegarmistrzowskich i fachowego doradztwa – nie tylko na stronie internetowej, ale i w rozmowach telefonicznych ze sprzedawcą. W Polsce są firmy, które służą klientom najlepszymi zegarkami już od 4 pokoleń i nieprzerwanie działają od 1899 r.

Najnowsze wpisy